Novinky

Turistické magnetky Klatovy

turisticke-magnetky-klatovyJako novinku roku 2014 Vám přinášíme Turistické magnetky s motivem města Klatovy. Tyto magnetky v oblíbeném formátu oval lze koupit v informačním centru Klatovy na Náměstí Míru  http://www.klatovy.cz/icklatovy/. Kromě oválných magnetek lze zde koupit i Turistické klíčenky opět s hlavním motivem města Klatov - Černá věž a Jezuitský kostel Neposkvrněného početí Panny Marie a sv.Ignáce umístěné na náměstí Míru. Dalším místem, které můžeme z regionu doporučit jsou Domažlice, kde lze zakoupit celý náš sortiment t.j. Turistické magnetky, Turistické obrázky i Turistické klíčenky. Přejeme Vám krásné počasí v turistické sezóně 2014. Turistické magnetky Liberec - Josiek Petr .

Spuštění nových webových stránek

Dne 1.4.2014 jsme spustili nové webové stránky - www.turistické magnetky.cz, které Vám představují kompletní sortiment našich originálních Turistických magnetek.

Turistické magnetky jsou barevné perokresby našich hradů, zámků, rozhleden, měst, hor, přírodních památek na dřevěném podkladě různých tvarů (kulaté, oválné, čtvercové, obdélníkové, erbové či vykrojené) barev i velikostí.

Turistické magnetky® se sbírají podobně jako Turistické obrázky® do sběratelských sérií podle:

 

Kategorií

Turistických regionů

 

Turistické magnetky  jsou sběratelským suvenýrem, který je chráněn ochrannou známkou registrovanou na Úřadě průmyslového vlastnictví v Praze.

 

Přejeme Vám mnoho krásných chvil při toulkách českou krajinou a budeme rádi, když naše Turistické magnetky Vám připomenou pěkně prožitou dovolenou či výlet, kdesi v malebné krajině české kotliny.

 

Za Turistické magnetky®

Petr Josiek